fbpx
שירותי עריכת וידאו לעסקים

עריכת וידאו

עריכת וידאו היא אמנות הדורשת מיומנות, יצירתיות וידע טכני כדי לספר סיפור באופן ויזואלי שמעביר את המסר באופן מדויק אל קהל היעד.

מקדמים עניינים
עריכת וידאו היא תהליך של עריכת תמונות אודיו וסרטונים יחד ליצירת סרטון סופי. סרטון מקצועי שנועד לספר את הסיפור שלך, לשמש כדי לקדם את העסק שלך, למכור מוצר או להעביר מסר. סרטון עשוי היטב יכול לעזור לך להתחבר לקהל שלך ולהשפיע עליו לקבל רעיון, השראה או החלטה הקשורים בקנה אחד אל מטרת ההפקה והעריכה של הסרטון.

עריכת וידאו לעסקים

עריכת וידאו לעסקים היא תהליך של עריכת קטעי וידאו גולמיים למוצר מוגמר. אפשר להשתמש בעריכת וידאו לעסקים למטרות רבות ושונות, כגון הוספת אפקטים או שינוי התזמון של קליפים.
התהליך נעשה בפוסט-פרודקשן, אך אפשר לבצע אותו גם בסט, במיוחד כאשר משתמשים במצלמת וידאו המאפשרת צפייה בזמן אמת.
תהליך העריכה כולל חיתוך וחיבור של קליפים יחד, הוספת מעברים ואפקטים והתאמת רמות השמע, בחירה ושילוב של תמונות, סאונד, קטעי וידאו וטקסט שונים כדי ליצור סרטון מוגמר.
המשימות הבסיסיות ביותר שמבוצעות בדרך כלל על ידי עורך וידאו הן לערוך סצנות לא רצויות, למצוא את הצילום הטוב ביותר עבור כל קטע, להוסיף מעברים ואפקטים, להרכיב את הצילומים לרצפים, לשלב קליפים עם פסקול וקריינות, לייצב קטעים רעועים ולהוסיף כותרות.
עריכת וידאו לעסקים
עריכת וידאו לעסקים

עריכת סרטונים שיווקיים

עריכת סרטונים שיווקיים היא תהליך של הפקת וידאו הכרוך בשימוש בטכניקות עריכת וידאו, כגון חיתוך וחיבור קליפים, ליצירת סרטון שיווקי סופי.

אפשר להשתמש בעריכת סרטונים שיווקיים למטרות רבות, כגון:

1. שיפור ההשפעה הרגשית של סצנה כדי להפוך אותה לדרמטית יותר
2. התאמת קצב הסרטון כך שיתאים לקצב המוזיקה או הדיאלוג
3. הוספת אפקטים חזותיים ושיפורים אחרים כדי להפוך את הסרטון למושך יותר
4. הוספת כיתובים, כותרות ושכבות טקסט אחרות

ישנם סוגים רבים ושונים של כלי עריכת וידאו שבהם אפשר להשתמש כדי לערוך סרטונים. סוג אחד הוא עורך הווידאו הבסיסי שיש לו ציר זמן, רצועות אודיו ואפקטי וידאו. סוג אחר של כלי הוא העורך המתקדם שיש לו את כל התכונות של העורך הבסיסי אבל יש לו גם תכונות מתקדמות יותר כמו מסך ירוק.

הסוג הפופולרי ביותר של כלי לעריכת סרטוני וידאו הוא Adobe Premiere Pro המאפשר לערוך את כל סוגי המדיה הדיגיטלית עם יכולות תיקון הצבע המובנה, עריכת סאונד והנפשה.

עריכת סרטונים שיווקיים היא תהליך יצירתי שדורש הרבה סבלנות וחשיבה יצירתית. זה עשוי לקחת שעות, ימים ואפילו שבועות להשלמת עריכה בהתאם למורכבות הפרוייקט ולרמת המיומנות של העורך.
ישנם סוגים רבים של סרטוני וידאו שיווקיים שאפשר לערוך, כגון: סרטוני תדמית, פרסומות למוצרים ושירותים של עסקים, סרטוני מכירה, סרטוני הדרכה ועוד.

עריכת סרטוני תדמית

סרטוני תדמית הם דרך מצוינת לפרסם את המוצרים והשירותים שלך. הם בדרך כלל קצרים ומושכים, מה שהופך אותם קלים לצפייה.
סרטון תדמית הוא אחד מכלי השיווק החשובים ביותר לעסקים. זו גם דרך מצוינת להראות את מה שיש לחברה שלך להציע בצורה יצירתית. מטרת העריכה היא ליצור סרטון שמושך את תשומת הלב של הצופה ומשכנע אותו לבצע פעולה.
עריכת סרטוני תדמית היא תהליך שלוקח זמן. זה עשוי לקחת שעות ואף מספר ימים כדי לערוך אותו בצורה מושלמת ולגרום לו להיראות מקצועי.
כדי שהסרטון שלך יצליח, הוא צריך את התוכן הנכון, את המראה והתחושה הנכונים והאורך הנכון. טוב יהיה להשקיע במישהו שיוכל לערוך סרטוני תדמית בצורה הטובה ביותר עבור העסק שלך.
רוצים שנצלם ונערוך עבורכם 
 
וידאו שיווקי?

צרו עמנו קשר עכשיו ונשמח לעזור לכם בכל התהליך מא' ועד ת'.

עריכת סרטוני קידום מכירות

סרטוני מכירות הם הכלי החזק ביותר למכירות. הם יכולים לעזור לכם לבנות אמון, לבסס סמכות ולמצב את המוצר שלך כפתרון לבעיה. הם דרך מצוינת ליצור קשר עם הלקוחות שלך. אפשר להשתמש בהם כדי להראות כיצד מוצר עובד, מה היתרונות של המוצר, או כיצד המוצר יקל על חייהם, לקדם שירותים, או אפילו להציג רעיונות חדשים.

ישנם שני סוגים של סרטוני מכירה: סרטוני הסבר וסרטוני הדגמה. סרטון הסבר עוסק יותר בלספר לאנשים על היתרונות של מוצר או שירות מסוימים ולא כל כך על להראות להם איך זה עובד. סרטון הדגמה הוא יותר על להראות למישהו איך משהו עובד בפירוט כדי שיוכל לראות אם זה יעבוד עבורו או לא.
כמו כן, הם יכולים גם לשמש כדי לענות על שאלות נפוצות לגבי המוצר או השירות, והם גם מספקים מידע על תמחור וזמינות.

סרטוני מכירות משמשים גם צוותי מכירות להצגת המוצר או השירות בפני הלקוחות כדי לעזור להם לקבל החלטות רכישה ומשמשים כמשפך שיווקי נהדר ליצירת לידים חמים לעסק שלכם.

עריכת וידאו

אפשר להשתמש בסרטוני מכירה בדרכים רבות ושונות, כגון:

 • הצגת מוצרי או שירותי החברה
 • היכרות עם החברה
 • הצגת היתרונות של המוצר שלך

 • חינוך לקוחות לגבי מוצר או שירות חדש
 • הדגמה כיצד להשתמש במוצר או בשירות שלך
 • הסבר על התכונות של המוצר או השירות שלך
סרטון מכירה הוא סרטון קצר ומשכנע המציג את המוצר או השירות. סרטוני מכירה הם כלי שיווקי פופולרי מכיוון שאפשר לשתף אותם במספר פלטפורמות ויש סיכוי גבוה יותר שיצפו על ידי לקוחות.
אפשר להשתמש בסרטוני מכירה כדי ליצור עניין במוצר חדש, להדגים כיצד המוצר עובד, להדגיש תכונות של המוצר ולספק המלצות מלקוחות מרוצים.
חברות מסוימות משתמשות בסרטוני מכירה כאסטרטגיית השיווק העיקרית שלהן מכיוון שהם מושכים יותר מצורות פרסום אחרות.

אנו בחברת טוקו דיגיטל מספקים שירותי עריכת וידאו לעסקים הכולל:

 1. צילום באולפן הקלטות מקצועי או בבית העסק
 2. עריכת וידאו בחדר העריכה
 3. עריכת סאונד וניקוי רעשים
 4. שירותי קריינות לסרטוני תדמית
 5. קופירייטינג מקצועי לסרטוני מכירה
רוצים שנצלם ונערוך עבורכם  
 
וידאו שיווקי?

צרו עמנו קשר עכשיו ונשמח לעזור לכם בכל התהליך מא' ועד ת'.

שאלות נפוצות

שירותי עריכת וידאו לעסקים כוללים הוספת טקסטים, כותרות, תמלול וכתוביות, אפקטים, אנימציות, כתיבת סטוריליין וסטוריבורד בהתאמה אישית לכל סרטון עסקי.

וידאו שיווקי יכול להעביר את המסר שלך בצורה אפקטיבית ומשכנעת, לעזור לך במיתוג ובבניית סמכותיות עסקית.

 1. חיתוך בסיסי
 2. עריכה לפי תבנית בעיצוב אישי
 3. אתם מצלמים, אנחנו עורכים
 4. הוספת קריינות
 5. עיצוב פסקול
 6. קיצור אורך הסרטון
 7. עריכת קליפים נבחרים
 8. עריכת קליפ תמונות מצגת
לאחר שליחת הסרטון לעריכה, תקבלו לוח זמנים מסודר הכולל את כל אבני הדרך של עריכת הסרטון מתחילת העריכה ועד סופה.

סרטון שיווקי לעסק יעזור לך לקבל יותר לקוחות חמים המביעים עניין במוצרים והשירותים שיש לך להציע להם. הסרטון הוא כלי עוצמתי שאפשר לשלב בו תהליכי מכירה יעילים שישפיעו על כל אחד.

רוצה לדעת אילו סוגי סרטונים יעבדו הכי טוב בעסק שלך? אנו בטוקו דיגיטל נשמח לספק לך מענה מהיר לשאלתך. צור איתנו בקשר בטלפון:050-8433-787

כלי נגישות