fbpx

כתיבת מאמרי תוכן ירוק עד לקידום אתרים

כתיבת מאמרי תוכן ירוק עד לקידום אתרים נחשבת כאחד מאבני היסוד של אסטרטגיית תוכן שיווקי מנצח לאתר שלכם. אז מהו בכלל תוכן ירוק עד ולמה זה כל כך חשוב לקידום אתרים בגוגל?
מקדמים עניינים

כתיבת מאמרי תוכן ירוק עד יאפשרו לעמודי התוכן שלכם באתר להתקדם במנועי החיפוש באופן טבעי, זאת מכיוון שאלו תמיד יישארו רלוונטיים ומדויקים בעיני המשתמשים. לכן, אם אתם בוחרים לשתף את הקוראים שלכם ברכישת תחום ידע או מיומנות כלשהי שאינה תלויה באף גורם חיצוני כמו זמן, מקום או אביזרים מיושנים, תקבל יתרון משמעותי בקידום האתר שלכם לאורך שנים רבות.

אבני היסוד של כתיבת מאמרי תוכן ירוק עד

כדאי מאוד להשקיע במאמרי תוכן ירוק עד לטובת קידום אתרים אורגני, שכן מטרתם למשוך, לעניין ולסקרן קוראים חדשים בכל פעם מחדש. הם אינם מאבדים מחשיבותם לעולם וזו הסיבה שהם ימשיכו למגנט גולשים חדשים לאתר שלכם.

כתיבת מאמרי תוכן ירוק עד

אבל למה זה משנה לקידום אתרים?

כשאנו מדברים על קידום אתרים בגוגל, אנו בעצם מסתמכים על בניית אסטרטגיה לטווח ארוך. המשמעות בפועל היא שאנחנו משקיעים זמן רב בעת כתיבת מאמרי תוכן לאתר שלנו ולכן אנו מעוניינים לסחוט את הלימון עד הסוף בלי להשאיר אף טיפה אחת לטובת המתחרים שלנו.

באתרי חדשות למשל נוהגים לכתוב יותר סקופים, טרנדים ומבזקים שכל מטרתם היא לפנות לקהל היעד שמחפש את הידיעות האחרונות שפורסמו בתקשורת. ברוב המקרים, שאנו מתבקשים לקדם עסק בגוגל, אין חשיבות רבה לקידום טרנדים ומבזקים, מכיוון שזה לא מה שהלקוחות הפוטנציאלים שלו דורשים לקבל בזמן שהם מחפשים אחר מידע רלוונטי ומועיל באתר שלו.

אתם מבינים? אנחנו דואגים להאכיל את קהל הקוראים שלנו בכפית ולא לעשות להם חיים קשים.

לאיזה לקוחות מתאים לבנות אסטרטגיית תוכן שיווקי על בסיס טרנדים?

זוכרים את הטירוף של הספינר, הסליים והגומי לום? חנויות הצעצועים הרוויחו הרבה מאוד הודות לטרנדים שכבשו את המדינה וגם את העולם כולו. כשמדובר בחנויות מקוונות, הם כנראה מביאים בחשבון שמדובר בטרנד, אך זה לא באמת משנה להם כל עוד יש להם מכירות והרבה מהם.

כתיבת תוכן טרנדי לאתרים

אז אם גילינו טרנדים חמים במחקר המילים שעשינו, ניקח אותם בחשבון אם הלקוח שלנו הוא חנות מקוונת שמעוניין לספק את הסחורה לקהל הלקוחות שלו. הקידום האורגני של הטרנד יכול להצליח בטווח הקצר ואולי אף לצנוח מטה בהמשך, אך כל זה כבר לא משנה באמת כשבעל העסק מבסוט על כך שהצליח לחסל את כל הסחורה שלו בזכות העבודה הנהדרת שעשיתם עם עמודי המוצר שלו באתר.

כתיבת תוכן ירוק עד לקידום העסק שלכם

כתיבת מאמרים לאתרים היא חלק בלתי נפרד מאסטרטגיה השיווקית שלנו לקידום אתרים בגוגל. אך לא די בכך בלבד כדי להשיג את מטרתנו להגיע לעמוד הראשון בגוגל בכל הביטויים שהצבנו לעצמנו. כדי שנוכל להמשיך ולהתקדם במנוע החיפוש באופן אורגני וטבעי, נצטרך להמשיך ולפתח את האסטרטגיה השיווקית לצד הבעלים של העסק, כדי שזה יגדיר עבורנו את מטרותיו ויעדיו העסקיים, ואנו מצדנו נמשיך לעמול ולהשקיע ביצירת תוכן ירוק עד שימשיך לסקרן קוראים ומתעניינים חדשים להיכנס אל האתרים העסקיים של כלל הלקוחות שלנו.

נגן וידאו אודות כתיבת מאמרים

לסיכום המטרות והיעדים של מאמרי תוכן ירוק עד

כשאנו ניגשים לכתוב מאמרי תוכן ירוקי עד אנו מתמקדים בלספק מענה מידי לשאלה, סוגיה, בעיה או דילמה שיש לקורא הפוטנציאלי שלנו. המטרה היא שהתוכן שלנו ימשיך לספק אינפורמציה רלוונטית לכל דורש, בכל זמן ובכל מקום ואף ישמש כמקור ליצירת סמכות עסקית עבורם, מה שיקדם אותם שלב אחד נוסף במסע הלקוח, רגע לפני שיוציאו את כרטיס האשראי כדי לרכוש מכם את הפתרון, בדמות מוצר או שירות שבית העסק שלכם ישמח לספק עבורם.

רוצים שנכתוב לכם 
 
מאמרי SEO לאתר?

צרו עמנו קשר עכשיו ונשמח לעזור לכם.

נושאים קשורים
רוצים שנכתוב לכם 
 
מאמרי SEO לאתר?

צרו עמנו קשר עכשיו ונשמח לעזור לכם.

כלי נגישות