fbpx

פיתוח מחשבונים לעסק שלך

פיתוח מחשבונים הוא תהליך של תכנון, פיתוח, בדיקה והערכה. המחשבון צריך להיות מתוכנן עבור מטרה או יישום ספציפי. תהליך התכנון יכלול הגדרת הדרישות עבור המחשבון ולאחר מכן החלטה אילו רכיבים נדרשים כדי לעמוד בדרישות אלו.
מקדמים עניינים
מחשבונים הם חלק בלתי נפרד מהמתמטיקה. הם עוזרים לנו בחישובים ומקלים על חיינו. ניתן לסווג מחשבונים לפי תפקידם הבסיסי לארבעה סוגים: מחשבונים פשוטים, מחשבונים מדעיים, מחשבוני גרפים ומחשבונים הניתנים לתכנות.
רוב המחשבונים המודרניים יכולים לבצע משימות רבות אחרות מלבד חישובים הקשורים למתמטיקה, כגון פתרון משוואות אלגבריות, גרף של פונקציות, ציור צורות גיאומטריות או גרפים, הערכת הערך של ביטוי מתמטי וניתוח סטטיסטי. הם גם עוזרים לצרכנים לקבל החלטות מושכלות לגבי הכספים שלהם.
בשנים האחרונות, המחשבונים הפכו הרבה יותר מתקדמים ממה שהיו בתקופתו של פסקל. כיום, אנו יכולים למצוא מחשבונים שיכולים לעשות הרבה יותר מסתם חיבור או חיסור – נוכל למצוא אותם עם פונקציות של כפל, חילוק, מערכים, פונקציות טריגונומטריות כמו סינוס וקוסינוס ועוד.
מחשבונים הם חלק חשוב מחיי היומיום שלנו. הם עורכים חישובים פשוטים, מבצעים המרות ומשמשים במגוון רחב של תחומים, ממתמטיקה ועד עסקים והנדסה.

פיתוח מחשבונים לעסקים

פיתוח מחשבונים שלא כמו בניית אתרים לעסקים למשל, הוא תחום פיתוח מאוד נישתי. זה דורש הרבה מומחיות וידע כדי לפתח מחשבונים. הסיבה העיקרית לקושי בפיתוח מחשבונים היא הצורך בהבנה של מתמטיקה ושפות תכנות.

מחשבונים עסקיים הם כלי מצוין לבעלי עסקים, יזמים ומנהלים שנועדו לעזור בחישוב העלויות והתועלת של השקעות שונות. הם עוזרים לאנשים לחשב דברים כמו עלות הסחורה הנמכרת, הרווח הגולמי והרווח הנקי. מחשבונים עסקיים יכולים לשמש גם לחישוב החזר על ההשקעה, חישוב תשלומי הלוואות, בירור כמה כסף יהיה לך אחרי מיסים, נקודת איזון ועוד.
נגן וידאו אודות בניית מחשבונים
מחשבונים עסקיים מסוימים יכולים גם לעזור לך לקבל החלטות אם לקנות או למכור מניות או אג"ח, כמה להכניס בחשבון החיסכון שלך וכמה להוציא על מצרכים בכל שבוע.
פיתוח מחשבון אינו משימה קלה. ישנם שני סוגים עיקריים של מחשבונים: מדעיים ופיננסיים. מחשבון שיכול לעשות את שניהם הוא ממצא נדיר, אבל הוא יהיה יקר יותר מכזה שיכול לעשות רק סוג אחד של חישוב.
מחשבון עסקי יכול לשמש לחישוב הערך של מניות, אג"ח וניירות ערך אחרים, או כדי לחשב את עלות הייצור ומחירי המכירה. תהליך הפיתוח הכולל יצירת מחשבון ופיתוח אלגוריתם מתמטי שיקלוט נתונים, יעבד אותם ויציג את התוצאה הסופית למשתמש, בהתאם לקריטריונים שהקליד וביקש לקבל.

אנו בחברת טוקו דיגיטל עוסקים בפיתוח ובניית מחשבונים לעסקים. בנינו מחשבונים פיננסיים לאתרי אינטרנט, ומחשבונים שפותחו בסביבת הפיתוח של תוכנת האקסל. בין המחשבונים שפיתחנו: מחשבון נומרולוגיה מקצועי, מחשבון אהבה וזוגיות, מחשבון סולארי.

פיתוח מחשבונים לבעלי עסקים
פיתוח מחשבונים לבעלי עסקים
תחום הפיתוח זכה לצמיחה מהירה בשנים האחרונות והביקוש לפיתוח מחשבונים ראה עלייה אקספוננציאלית, באמצעות הטמעת מודלים חדשים המבוססים בינה מלאכותית.

הידעתם? המחשבונים הראשונים פותחו במאה ה-17, והם היו למעשה מכשירים מכניים. הם נבנו כדי לעזור לאנשים לבצע חישובים מתמטיים ללא שימוש בעט ונייר. המחשבון הדיגיטלי הראשון פותח בשנת 1820, אך רק בשנת 1972 הוצג המחשבון הראשון בגודל כיס.

המחשבון פותח כמכשיר שיכול לעשות מתמטיקה עבור אנשים, ולחסוך להם את זמן הצורך לבצע את החישובים בעצמם. זה הפך את המחשבונים לפופולריים ביותר בעולם כיום מכיוון שהם כל כך שימושיים.

נשמח לבנות עבורכם מחשבון בהתאמה אישית לצרכים שלכם. את המחשבונים שלנו אנו מפתחים באמצעות שפת התוכנה PHP, ומטמיעים את המחשבון על גבי האתר, בין שנכתב בשפת קוד ובין שנבנה באמצעות פלטפורמת קוד פתוח כגון וורדפרס. כמו כן, נוכל גם לבנות עבורכם מחשבון עסקי באמצעות תוכנת האקסל או גוגל שיטס.

רוצים שנבנה עבורכם 
 
מחשבון עסקי?

צרו עמנו קשר עכשיו ונשמח לעזור לכם.

נושאים קשורים
רוצים שנבנה עבורכם 
 
מחשבון עסקי?

צרו עמנו קשר עכשיו ונשמח לעזור לכם.

שאלות נפוצות

מחשבונים עסקיים הם כלי מצוין לבעלי עסקים, יזמים ומנהלים שנועדו לעזור בחישוב העלויות והתועלת של השקעות שונות. הם עוזרים לאנשים לחשב דברים כמו עלות הסחורה הנמכרת, הרווח הגולמי והרווח הנקי.

פיתוח ובניית מחשבונים הוא שירות שנועד לעזור למשתמש לקבל תמונת מצב או אינדיקציה ראשונית אודות המוצר או השירות של העסק שיעזרו לו להשאיר פרטים או לרכוש דבר מה.

מחשבון משכנתא, מחשבון הלוואות, מחשבון אהבה, מחשבון סולארי, מחשבון היריון, מחשבון שכר, מחשבונים בהתאמה אישית לעסק שלך.

בניית מחשבון לעסק שלך מעבירה ערך אינפורמטיבי ומקצועי באופן אינטראקטיבי למשתמש. לאחר קבלת תמונת המצב הראשונית, מבקשים מהמשתמש להשאיר פרטים או לרכוש את השירות כדי לקבל את האינפורמציה במלואה.
התשובה היא כן. אם העסק שלך יכול להציע דבר מה שניתן לספק באמצעות מחשבון, אפשר לשלב את המחשבון בתוך המשפך השיווקי שמטרתו היא לרכוש את המוצר או השירות שלכם.
ברוב המקרים, כאשר המשתמש משתמש במחשבון, יש לו בעיה כלשהי שעבורה הוא רוצה פתרון. השימוש במחשבון יאפשר לו לקבל טעימה קלה מהמוצר או השירות שלכם, וכך יגדלו הסיכויים שירצה לרכוש מכם את השירות או המוצר המלא.
כלי נגישות