fbpx

אחסון אתרים

אחסון אתרים הוא שירות המאפשר לאנשים וארגונים להפוך את האתר שלהם לזמין באינטרנט. הוא מספק מקום בשרת לאחסון דפי אינטרנט וקבצים כך שניתן לגשת אליהם באמצעות דפדפן.

מקדמים עניינים

אחסון אתרים מספק שטח אחסון ורוחב פס לאתר. חברות אחסון אתרים מציעות בדרך כלל חבילות רבות ושונות, עם כמויות שונות של שטח דיסק, רוחב פס ותכונות אחרות.

שירותי אירוח אתרים הם חלק קריטי בניהול אתר אינטרנט. הם מספקים שטח אחסון לכל הקבצים והנתונים המרכיבים את האתר שלך. אירוח אתרים הוא השירות המאפשר לאנשים לפרסם את האתר או הבלוג שלהם באינטרנט.

נגן וידאו אודות אחסון אתר וורדפרס

אחסון אתרים בישראל

הסוגים העיקריים של אחסון אתרים בישראל הם: אחסון אתרים משותף, מחשוב ענן ושרתים ייעודיים. אירוח משותף פירושו שאתרים מרובים שוכנים באותו שרת פיזי כאשר כל אתר חולק את המשאבים שלו עם האתרים האחרים באופן שווה.

מחשוב ענן פירושו שהאתר שוכן בכמה שרתים במיקומים שונים ברחבי העולם כדי לספק ביצועים ויתירות טובים יותר לאתר שלך, לא משנה היכן המבקרים שלך נמצאים. שרתים ייעודיים משמשים כאשר ארגונים זקוקים ליותר שליטה על השרת שלהם מאשר פתרונות משותפים או ענן יכולים לספק.

אחסון אתרים

ישנם שני סוגים של אחסון אתרים: משותף וייעודי.

אחסון אתרים משותף הוא שירות שבו אתרים מרובים מתארחים בשרת אחד. המשמעות היא שאם יש לך אתר עם 10,000 מבקרים ביום, רוב הסיכויים שהאתר שלך יהיה איטי יותר ממה שהיה מתארח בשרת הייעודי שלו.

אחסון אתרים ייעודי מאפשר לך לקבל את מלוא העוצמה של שרת לעצמך, כלומר האתר שלך יהיה מהיר ואמין יותר מאשר אירוח משותף. אחסון אתרים ייעודי משמש לרוב חברות גדולות עם אתרי תעבורה גבוהה כמו אמזון או איביי.

שירותי אירוח אתרים

אירוח אתרים הוא שירות המספק מקום בשרת מרוחק לאחסון דפי אינטרנט, תמונות ותוכן אחר כך שהמשתמשים יוכלו לגשת אליהם. במונחים הפשוטים ביותר, אירוח אתרים הוא מה שמאפשר לך להעלות את האתר שלך לאינטרנט.

שירותי אירוח אתרים מסופקים בדרך כלל על ידי חברות המתמחות במתן שירותים כאלה. חברות אלו מציעות לרוב מגוון שירותים קשורים, כולל רישום שמות מתחם ועיצוב אתרים.

שירותי אירוח אתרים מאפשרים למשתמשים להעלות את קבצי האתר שלהם ולהפוך אותם לזמינים באינטרנט, וגם לספק שטח אחסון לקבצים אלו. מארחי אתרים עשויים להציע גם תכונות נוספות כגון רישום שם דומיין, שירותי דואר אלקטרוני, עיצוב אתרים או שירותים אחרים עם ערך מוסף.

שירותי אירוח אתרים מסופקים בדרך כלל על ידי צד שלישי על בסיס מנוי בתשלום. מארחי אתרים מציעים בדרך כלל גם חבילות עם רמות שירות שונות וגם חבילות עם נקודות מחיר שונות כדי לענות על הצרכים של הלקוחות שלהם.

אירוח אתרים קיים כבר זמן רב, אבל זה נעשה מסובך יותר בשנים האחרונות. ישנם סוגים רבים ושונים של אחסון אתרים כיום, לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו. הסוג הפופולרי ביותר של אחסון אתרים הוא אחסון אתר וורדפרס שקיים כבר למעלה מעשר שנים.

אחסון אתר וורדפרס

הסוג הפופולרי ביותר של אחסון אתרים הוא אחסון אתר וורדפרס. שירותי אחסון וורדפרס מנוהלים מוצעים על ידי חברות אשר דואגות להיבטים הטכניים של האתר שלכם כמו תחזוקת שרתים, גיבויים ועדכוני אבטחה.

בחירת חברת אחסון אתר וורדפרס יכולה להיות קשה מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות זמינות. חברות אחסון אתר וורדפרס מציעות תכונות שונות כמו אבטחה, מהירות ותמיכה טכנית עבור הלקוחות.

כדי למצוא את החברה המתאימה ביותר עבורכם, יהיה עליכם לבדוק היטב מה בדיוק כוללת החבילה ומה האקסטרה מייל שהיא מציעה עבורכם. לדוגמה, חברה אחת יכולה להציע לכם אחסון אתר וורדפרס בלבד, בזמן שחברה אחרת תציע לכם גם שירותי אבטחת אתר, אימיילים עסקיים, גיבויים יומיים ועוד.

שירותי האחסון של טוקו דיגיטל כוללים אבטחת אתר וורדפרס, אופטימיזציה למהירות האתר, הטמעת תוספי נגישות בסיסיים לאתר, תמיכה טכנית ותחזוקת אתר. חברתנו מספקת את שירותי אחסון האתר לצד שירותי שיווק ופרסום בדיגיטל, קידום אתרים אורגני, פרסום בפייסבוק וברשתות החברתיות.

מחיר אחסון אתר

המחיר של אחסון אתר משתנה בהתאם לסוג החבילה שתבחר. ישנם שירותי אחסון אתרים רבים בחינם, אך עשויות להיות להם מגבלות כגון אחסון נתונים, רוחב פס ומספר אתרי אינטרנט.

שירותי אירוח אתרים בתשלום יהיו אמינים יותר ויספקו יותר אפשרויות פרקטיות שככל הנראה שתצטרך בכל מקרה. ישנם גורמים רבים שתורמים לעלות אחסון אתרים. הגורמים החשובים ביותר עשויים להיות אחסון נתונים ושימוש ברוחב פס.

רוחב הפס נמדד בדרך כלל בג'יגה-בייט לחודש, בעוד שאחסון נתונים נמדד בדרך כלל בג'יגה-בייט לשנה או טרה-בייט לשנה. המספרים האלה תלויים בכמות שאתה צריך עבור גודל תוכן האתר שלך ובאיזו תדירות אתה מעדכן אותו.

האפשרות הזולה ביותר היא תוכנית אחסון משותפת. תוכניות אלה בדרך כלל זולות יותר מסוגים אחרים של אפשרויות אחסון אתרים מכיוון שהן מציעות פחות אחסון ורוחב פס. אם אתה רק מתחיל, זו האפשרות הטובה ביותר שלך מכיוון שהיא מציעה די והותר מקום לניהול אתר אינטרנט בלי לעלות יותר מדי כסף.

לאחר מכן, יש תוכניות VPS אוVirtual Private Server . תוכניות אלה פועלות בדומה לאירוח משותף אך מציעות שליטה רבה יותר על השרת ותכונות אבטחה כגון הגנתDDoS.

זוהי אפשרות טובה לאתרים שצריכים יותר כוח או לחברות שיש להן מספר אתרים שצריכים להתארח באותו שרת. החיסרון הוא שזה יכול להיות יקר אם אתה צריך הרבה אחסון או רוחב פס.

תמיכה, זמינות ושירות

בין שבחרתם בחברה המספקת עבורכם שירותי אחסון אתר וורדפרס בלבד, ובין שמדובר בחברה אחת המספקת עבורכם קורת גג אחת בכל ענייני הדיגיטל, כגון: בניית אתרים או קידום אתרים בגוגל, עליכם לוודא שתקבלו גם מענה מהיר, שירות אדיב ומקצועי.

חשוב לזכור כי המשמעות של אתר וורדפרס תקול מכל סיבה שהיא, היא השבתת האתר שלכם. לכן, בין שמדובר בבעיות בשרת ובין שבמדובר באתר שנפרץ, יהיה עליכם לוודא כי הבעיה תטופל בהקדם האפשרי, באופן מקצועי ויסודי, וזאת כדי למנוע ככל הניתן תקלות חוזרות מסוג זה בעתיד.

שירותי אחסון ענן

שירותי אחסון ענן הוא תהליך אחסון וגיבוי של דפי אינטרנט, תמונות וקבצים אחרים בשרת מרוחק. אחסון ענן הוא שירות המתאים ללקוחות הפרטיים והעסקיים כאחד.

שירותי אחסון בענן מסופקים בדרך כלל על ידי חברות אחסון ייעודיות המציעות מגוון חבילות אחסון בענן במחירים משתנים, בהתאם לגודל רוחב הפס ושטח האחסון בדיסק הקשיח.

היתרונות בשימוש באחסון בענן הם:

  • ניתן לגשת אליו מכל מכשיר
  • קל יותר לגשת לקבצים שלהם, לא משנה היכן הם נמצאים
  • הוא זול יותר מאחסון מסורתי
  • הוא מספק גישה לנתונים במהירויות גבוהות יותר

החסרונות הם:

  • קיימים סיכוני פרטיות באחסון נתונים מקוון
  • קיים סיכון להפרעות שירות
  • יכול להיות יקר אם תחרוג מהשטח שהוקצב לך

אחסון בענן ידוע גם בשם "מחשוב ענן" או "שירותי ענן". מחשוב ענן הוא שימוש בתוכנה, חומרה ותשתית מבוססי ענן כדי לספק מגוון שירותים למחשבים ולהתקנים אחרים לפי דרישה. 

אחסון בענן הוא דרך קלה ונוחה לאחסן את הנתונים שלך. זה מאפשר לך לגשת לקבצים שלך מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט. אתה יכול להעלות קבצים בכל גודל, פורמט או כמות לענן ולשתף אותם עם כל מי שתרצה.

אחסון בענן
רוצים לאחסן את 
 
האתר שלכם?

צרו עמנו קשר עכשיו ונשמח לעזור לכם.

נושאים קשורים
רוצים לאחסן את 
 
האתר שלכם?

צרו עמנו קשר עכשיו ונשמח לעזור לכם.

שאלות נפוצות

אחסון אתרים הוא שירות הגשה ותחזוקה של קבצים עבור אתר אינטרנט אחד או יותר. אנו בטוקו דיגיטל מספקים שירותי אחסון אתרים, אחסון דפי נחיתה ואירוח חנויות מסחר מקוונות.

כל עסק שיש לו אתר אינטרנט, חנות מקוונת או דף נחיתה צריך שירותי אחסון אתרים. בלי אחסון אתר, אי אפשר להציג את עמודי האתר ברשת האינטרנט.

התשובה היא כן. חברת אחסון האתרים שלנו מאובטחת ומציעה שירותי גיבוי, התראות בנושא פרצות אבטחה ותמיכה טכנית 24 שעות ביממה.
התשובה היא כן. חברת האחסון שלנו מספקת שירותי גיבוי יומיים ומאפשרת לנו לשחזר את האתר לכל נקודת זמן שנרצה בעת הצורך.
גיבוי בענן הוא שירות המאפשר גיבוי לאתרים, קבצים, מסמכים, תמונות וסרטונים בין שלצורך אישי ובין שלצורך עסקי. השירות מציע גיבוי אחד אוטומטי בכל יום, אפשרות לגיבוי ידני בכל נקודת זמן, ושחזור של עד שבעה ימים אחורה.
התשובה היא כן. אנו בטוקו דיגיטל מאפשרים לעסקים לאחסן את האתר שלהם על שרת האחסון שלנו. אין לכם כל צורך בידע טכני, שכן אנו נעשה הכול בשבילכם, משלב רכישת הדומיין וחיבורו אל שרת האחסון שלנו, ועד תחזוקת האתר על גבי השרתים שלנו.
כלי נגישות